Tijdens deze workshop voer je, onder onze begeleiding, de RI&E uit. Deze workshop is speciaal ontwikkeld voor kleine organisaties met maximaal 25 medewerkers. Om voldoende aandacht voor iedere workshopdeelnemer te waarborgen, kunnen maximaal 6 organisaties deelnemen. Hierdoor krijg je alle ruimte om vragen te stellen. Aan het einde van de workshop heb jij de RI&E voor jullie organisatie in kaart gebracht en kunnen jullie met de actiepunten aan de slag in RIEwerkt!
Om te borgen dat werkgevers in deze dynamische omgeving blijven voldoen aan wet- en regelgeving, hoort bij elke training een licentie op RIEwerkt! Op deze manier kan je als organisatie zelf wijzigingen doorvoeren, de RI&E vernieuwen en/of uitbreiden wanneer de situatie daar om vraagt.
In het kort
In één dag voer je de RI&E voor jouw organisatie uit. Tijdens de workshop voeren we samen de RI&E uit. Voor de workshop hoef je niets voor te bereiden of mee te nemen. Het is wel belangrijk dat je voor de workshop op de hoogte bent van de arbo-situatie binnen jouw organisatie.
Na het uitvoeren van de RI&E kan je binnen jouw organisatie aan de slag met de uitvoering van de actiepunten; pas dan wordt het namelijk écht veiliger voor jou en jouw collega’s op de werkplek.
Let op: Voordat je inschrijft voor een training dien je account van RIEwerkt! via ‘Kinderopvang werkt!’ te hebben aangevraagd. Zonder account kan je niet deelnemen aan een training en/of workshop.